O nas

Roger Publishing

Roger Publishing to rodzinna firma założona przez małżeństwo lekarzy Nicole Sochacki-Wójcicką i Jakuba Wójcickiego. W 2016 roku to on, Kuba, w tajemnicy przed żoną postanawia otworzyć wydawnictwo i nazwać je imieniem ich synka Rogera. Ale to ona, Nicole, jest pomysłodawczynią akcji #wietrzenianarodowego i dzięki umiejętności sprytnego przemycania wiedzy medycznej skupia na swoim Instagramie setki tysięcy kobiet.

Nicole na co dzień pracuje na Oddziale Położniczym Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz praktyki lekarskiej zajmuje się świadomą edukacją kobiet z zakresu ginekologii i trudności okołopołożniczych na portalu mamaginekolog.pl oraz na Instagramie @mamaginekolog.

Czym jest RP Care?

RP Care

RP CARE to miejsce stworzone dla kobiet na każdym etapie ich życia. Chcemy zwiększyć świadomość Polek na tematy związane z ich zdrowiem oraz znormalizować ich problemy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów powstały kompleksowe kursy, które poruszają najważniejsze kwestie dotyczące tematów okołoporodowych, bolesnych miesiączek, endometriozy oraz innych tematów dotyczących codziennie wielu Polek.

Poznaj nasze specjalistki

Natalia Aussenberg
Magister fizjoterapii

Uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii, kończąc Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoje doświadczenie zdobywam pracując na co dzień z kobietami w ciąży i po porodzie w Strefie Zdrowia Wilanów. Z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentkami, stworzyłam wraz z Ulą Woman Care Concept. Zajmuję się fizjoterapią kobiecą, w dolegliwościach takich jak: bolesne miesiączki, nietrzymanie moczu, czy endometrioza, ale także przygotowuje kobiety do porodu oraz pomagam wrócić swoim pacjentkom do sprawności po porodzie.

W swojej praktyce zawodowej często spotykam się z pacjentkami z rozejściem mięśnia prostego brzucha oraz bliznami po cięciu cesarskim. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Do każdej pacjentki podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej zrozumieć jej potrzeby.

Prywatnie jestem miłośniczką gotowania, podróży oraz tenisa.

Urszula Gałązka
Magister fizjoterapii

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na której zdobyłam tytuł magistra z zakresu fizjoterapii. Specjalizuje się w terapii kobiecej i masażach kobiet w ciąży oraz okresie poporodowym jak również w zabiegach wspomagających powrót do formy i modelujących sylwetkę.

Jestem właścicielką gabinetu Strefa Zdrowia Wilanów, gdzie na co dzień pracuję i dbam o klientki w okresie okołoporodowym i nie tylko. Odpowiadając na oczekiwania naszych klientek, wraz z Natalia stworzyłam Woman Care Concept, platformę, która pozwoli nam jeszcze bardziej kompleksowo zadbać o kobiety w tym szczególnym czasie. Wciąż poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Prywatnie żona, mama i miłośniczka podróży.
Created with